Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai OKJ képzésen veszek...

Szakmai OKJ képzésen veszek részt szeptembertől nappalin, kollégiumba is felvettek. De ilyen szabályokkal?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy szakközépiskolai kollégium és a szabályzat szerint nappalin fél 4ig van kimenő délután. Ez rám is vonatkozna? Sok ismerősöm dolgozik, én is dolgoznék diákmunkát mellette, ami persze csak este, vagy éjszaka érnék rá, vagy esetenként délután. Albérletre nincs pénzem. Ilyenkor mit tegyek? Vonatkozik rám? Akkor is ha már 23 éves vagyok, ilyen szabályok kötnék meg a kezem, hogy egy héten pl a barátokkal nem bulizhatnék egy jót?

2016. júl. 27. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél? Én tudok ajánlani jó középiskolás kolit :)
2016. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vonatkoznak ràd, jàrj utàna
2016. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Athénészki suli lenne. :) Mit ajánlasz koliként, melyekkel jó a tapasztalatod?

Második: Köszi, úgy lesz. :-)

2016. júl. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!