Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek az ELTE-ÁJK önköltsé...

Felvettek az ELTE-ÁJK önköltséges formájára. A hitelt, mikor, hogyan, hol kezdhetem el intézni? Van valamilyen határidő?

Figyelt kérdés

#egyetem-beiratkozás
2016. júl. 28. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A DH2 igénylési határideje szeptember 15., hogy október 15-ig folyósítsák. Ha később igényled, akkor ki fogsz futni az egyetemi fizetési határidőből, tehát nem ajánlom, viszont még ez az időpont sincs itt.


Ha majd lesz Neptun kódod, belépsz, Ügyintézés/Diákhitel igénylés, majd indítasz egy új igénylést. Itt szépen beírod értelemszerűen az adatokat, amiket kér (egy csomó minden ki lesz töltve). Magát a szerződést személyesen kell aláírni egy kijelölt helyen. Az ELTE foglalkozik ennek az intézésével a Quaestura Irodában. Ott el tudják érni az előre kitöltött igénylőlapot, és a szerződéssel együtt aláírhatod.


Onnantól kezdve elindul a folyamat, és október 15-én utalják a pénzt az ELTE-nek. Az ELTE-n ez lesz a fizetési határidő is, és teljesen automatikusan beazonosítják majd, hogy DH2-ből fizeted, nem kell semmi egyebet csinálni.

2016. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ :)
2016. júl. 28. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!