Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen felszerelésre van...

Milyen felszerelésre van szükségem az egyetemen?

Figyelt kérdés
Milyen tanfelszerelést érdemes beszerezni?
2016. júl. 28. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok tollat. Meg amibe jegyzetelni akarsz. Én pl lapokra csinálom és összefűzöm. Sokkal gazdaságosabb és könnyebb mint a füzetezés.

Nekem nagyon sok szövegkiemelő is fogy, így könnyebben tanulok.


Ha nem kézzel akarsz jegyzetelni, akkor egy laptop nem árt.. :D

2016. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is a papírra szavazok,amit utána összefűzöl otthon.

egyedül gyakorlatokra vinnék füzetet. előadásra csak lapot.

tollakat. és nagyjából ennyi.

igazából a tanárok leszarják,hogy hova jegyzeteltsz vagy jegyzeltelsz -e.olyat vegyél amilyet szeretsz.

nem középiskola már,amikor abba is belekötnek,hogy spirál füzeted legyen -e és mekkora.

2016. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok toll, ha jegyzetelni szeretnél kézzel. Lapokra gazdaságosabb, egy füzetet meg elhasználhatsz két-három tárgyra is. Én eleinte laptopot vittem, mert jóval gyorsabban gépelek, mint ahogy kézzel írok, nem egyszer jött jól. Nemrég váltottam tabletre - ezt jóval könnyebb cipelni, csatlakozott billentyűzettel pedig hasonlóan hatékony, mint a laptop.
2016. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. júl. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!