Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen felszerelésre van...

Milyen felszerelésre van szükségem ha motorozni akarok?

Figyelt kérdés
B-s jogsival most csinálom meg az A1et. Jövőhéten kapom meg jogsit. Van egy használt Yamaha RD rd 125 LC, amit használnék. Milyen felszerelésre lesz szükségem?

2013. szept. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
alap egy csizma, protektoros kabát és kesztyű. Kiegészítésnek egy térdprotektor, de az talán anyira nem fontos az előbbiekhez képest.
2013. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 4. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A fenti felsorolásból kimaradt egy lényeges - igazából magától értetődőnek tűnő - elem: a sisak. Amiből a tényleg jók nem olcsók, de nem szabad rá sajnálni a pénzt.
2013. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terdvedo nagyon fontos!! Vegyel azt is sztem, en csizmat nem szoktam felvenni de tervedod mindig
2013. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A térdvédő nagyon fontos!!!!!!!!!!!!!! (Mindkét térdem szétment, mert én nem használtam.) Egy jó sisak, protektoros kesztyű/kabát vagy kabát helyett protektoring. Ne sajnáld a pénzt főleg a sisakra, mert amit megspórolsz az olcsó sisakon azt majd a temetésedre költik.(Ne érjen baleset, nem azért mondtam.) Gondolom csak most kezdesz el motorozni, óvatos legyél az elején és amikor már egy idő múlva azt hiszed, hogy már azért tudsz na akkor vegyél vissza mert abból tuti pofára esés lesz, sok ilyet láttam anno. Széles utat!
2013. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még egy hónap sem telt el, egy motoros baleset helyszínére érkeztem (én is motorozok). Nem tűnt súlyosnak a dolog, a motoros földön feküdt, térdénél szétszakadva nadrágja, vér és sérülés látszódott azon keresztül. Térdvédője a csomagtartójában volt...

Ő ment kórházba miatta, ki tudja milyen műtéteken esett át, hogy újra járhasson.


Szóval, térdvédő is nagyon fontos.

2013. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!