Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem enged jelszót...

Miért nem enged jelszót csinálni a Neptunhoz?

Figyelt kérdés

A qter oldalára irányított a felvételi emailem az ELTÉ-n. Ott kéri a neptunkódot, anyám nevét, irányítószámot és a felvételi azonosítót. Aztán nem enged tovább, azt írja, hogy nem egyeznek a feltöltött adatok... :D

Amikor minden egyezik, többször is átnéztem.

Mi lehet a baj?



2016. júl. 29. 19:43
 1/6 R.Captain válasza:
En haromszor kertem, de mig masoknak egybol kikuldte az emailt en orak ota varom!! (Bocsi az ekezet hiany miatt)
2016. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, vagy most írsz el egy adatot, vagy a felvételi jelentkezéskor írtál el valamit. Ugyanis az ELTE az OH-tól kapta meg az adataidat, azokat, amiket jelentkezéskor megadtál.
2016. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hát a felviből másoltam már másodjára mindent, hogy tuti egyezzen, így ezért nem nagyon értem. :D


Mert hogyha a felvin van egy adat, azt továbbította, akkor az ott lévőnek muszáj lenne egyeznie.

2016. júl. 30. 15:45
 4/6 anonim válasza:
Én is ugyanígy jártam. a Qtéren azt írják, hogy a Neptunban szereplő adatokkal kell egyeznie, de ha még sosem léptem be ELTE-s Neptunba akkor azt hogyan...?
2016. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem végül sikerült. Azt mondta egy HÖK-ös, hogy biztos csak a rendszerben van valami hiba másnapra 98%, hogy működni fog. Így is lett. :)
2016. júl. 31. 22:25
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy kéne egyeznie, hogy a felvin megadott alapadataidat a Neptun már rögzítette.

Így neked is azt ajánlom, hogy várj + a felviből másolj ki minden adatot ó, hogy tuti egyezzen.

2016. júl. 31. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!