Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves egyetemistaként...

Elsőéves egyetemistaként mikre lesz szükségem az egyetemen?

Figyelt kérdés

Az évkezdés előtt milyen eszközöket, tanszereket (nem vagyok kíváncsi a "végigjártamazegyetemet egy tollal" válaszokra) vegyek meg, mikre lesz szükségem. Mire figyeljek, stb. Hasznos tanácsokat is szívesen olvasok!


18L, SZE


2016. júl. 29. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó spirálfüzet vagy A/4-es lap, amire jegyzetelsz, de amúgy intézménytől, szaktól, tanártól függ, így erre nem igazán lehet válaszolni pontosabban.
2016. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy toll, meg pár füzet. Ennyi.
2016. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
SZE-ÁJK, akkor a toll-füzet-papír elgondolásomat hagyom, érdekel még minden pozitív információ
2016. júl. 29. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Más nem szükséges :) Illetve majd a könyvek és jegyzetek nyilván, de arról a felsőbbéveseket kérdezd.
2016. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanártól és tőled is függ. Én pl. tudom magamról, hogy hosszú jegyzetelésekkor nagyon kifárad a kezem. Én végig laptopra jegyzeteltem, illetve a legutóbbi szemeszterben váltottam tabletre, mert gyorsabban gépelek. Volt pár tanárom, akik csak mondták-mondták, követhetetlenül - na hozzájuk elengedhetetlen volt a gépelés, kézzel lehetetlen volt leírni. Meg persze egy-egy lényegtelen előadáson netezni is lehetett. :)
2016. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ, neked hogy kényelmes. Én laptopra gyorsabban jegyzetelek, de francnak van kedve a nehéz laptopot cipelni nap mint nap. Én úgy csinálom, hogy egy vastag füzetet két órára használok: egyiket az elejébe, másikat a végébe írom. Így egy napra nagyon max 2-3 füzet elég, nem kell sokat cipelni. Komplett tolltartóval kezdtem elsősként, év végére pedig kb. 2 db tollat hordoztam a táskám mélyén. Igazából totál felesleges annyi mindent vinni, hacsak nem matek, vagy ilyesmi szakon vagy.
2016. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!