Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A győri Széchenyi István...

A győri Széchenyi István Egyetemen hogyan zajlik az úszás, mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Van kb. 10 uszóoktató, attól függ kinek az órájára jársz be. Van amelyiknél végig kell úszni a 1,5 órát hogy kapj aláírást, van amelyik szarik rá.


Én azt csináltam hogy bementem 5 percre a medencébe ücsörögni, aztán szóltam az oktatónak hogy itt úszok 1 órája, kaphatok-e aláírást.

Úszni amúgy nem lehet, a víz fél méteres, leér közben a lábad, meg tömegnyomor heringparty van.

2016. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Felső állítás közül csak az állja meg a helyét, hogy oktató függő. Sok nagyon jófej tanár van, kicsit elúszkálsz aztán le van tudva. A víz 120-150cm
2016. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"első állítás közül csak az állja meg a helyét, hogy oktató függő."


Megnézem hogy úszol egy sávban 100 emberrel együtt. Nekem meg úszás közben leért a lábam és a kezem, lehetetlen úszni.

2016. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lehet nem a gyerekmedencébe kellett volna menned 😮😮

Ugyanis ott 60 cm körüli a víz.

100 emberrel még nem találkoztam ott még egy nap alatt sem, nem pedig egy tanítási óra alatt (40 perc és nem másfél óra...), mikor egész nap ott voltam az oktatóval beszélgetni.

2016. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!