Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szechenyi Istvan Egyetem...

Szechenyi Istvan Egyetem Gyor. Tanito eloalkalmassagi vizsga. Hogy van?

Figyelt kérdés

En mar 3 hete jelentkeztem az egyetem honlapjan. Januar 29 volt a hatarido jelentkezesre. Azt irtak az oldalon hogy jelentkezesek alapjan mindenkinek kuldenek vizsgabehivot,ami tartalmazza a vizsgadij befizetesehez szukseges informaciokat. De en meg mindig nem kaptam semmit pedig jovo het penteken mar alkalmassago vizsga...

Most mit csinaljak? Mar felhivtam az egyetemet, de azt is nagynehezen mert nem igazan akartak felvenni.. Kb 20x hivtam oket. Kaptam egy e-mail cimet amire elkuldtem a problemamat de meg nem jott ra valasz. Most mi az istent csinaljak?!?!.

Aki oda jelentkezett, mar kapott vizsgabehivot eloalkalmassagira??....

19/L


2016. febr. 4. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi köze van hozzá, de jelenleg NEPTUN karbantartás van, illetve most kezdődött a félév, szóval van 1001 dolguk. Ha nem kapod meg nyugodtan zaklassad őket telefonon vagy menj be.
2016. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es akkor meddig varjak a no valaszara e-mailen? Holnap 2 korul felhivhatom oket hogy csinaljanak valamit?
2016. febr. 4. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen :-)
2016. febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül megérkezett a behivó:)
2016. febr. 7. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!