Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell megtanulnom ahhoz,...

Mit kell megtanulnom ahhoz, hogy 85%-os töri érettségit írjak?

Figyelt kérdés
Mindig is 5-ös voltam töriből, de úgy érzem, hogy semmit nem tudok belőle. Most leszek végzős, úgyhogy még van jó néhány hónapom felkészülni az érettségire. Szerintetek mit kellene megtanulnom ahhoz, hogy legalább 85%-os érettségit írjak? Tudnátok ajánlani olyan weboldalakat, könyveket ahonnan fel tudnék rá készülni? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. júl. 31. 18:26
 1/6 anonim válasza:
Ha minden úgy megy ahogy kell, akkor tanév közben megkapja az összes végzős a tételeket, tudni fogod hogy nagyjából mit kell megtanulj.
2016. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

végig 3mas voltam töriből 84%-os lett összességében


nagyon könnyű a töri,bárki ötösöt ír

2016. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Töriből még emeltszinten is viszonylag könnyű 85%-ot elérni nemhogy középszinten. Ne aggódj! Menni fog! Azt tudnám tanácsolni, hogy úgy január február környékén kezdd el megcsinálni az előző érettségiket, főleg az esszéket, hogy ráérezz hogyan is kell jól megírni.
2016. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. lesz.rtam a törit, órákon szinte sose figyeltem, telefonoztam végig, a dolgozatokra is csak ímmel-ámmal tanultam és 83%-os lett az érettségim. Mondjuk arra többet tanultam mint a 4 èv alatt összesen:D Nyugi nem lesz gond.
2016. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Január környékén kezd el megnézni az előző évek érettségijeit, nézd át milyen esszék voltak benne, mikre lehet számítani.. Nagyon sok témát ölel fel ha jól emlékszem 2 magyar 1 világ történelem esszét kell írnod. Ezeket, amik voltak esszék tanuld meg! Illetve, mikor megkapod, hogy mik a szóbeli témák, akkor dolgozd ki azokat magadnak és tanuld meg. Én így csináltam régen és nagy eséllyel az esszében visszaköszönnek ezek a témák.. A feladatokat gyakorlatilag csak megérteni kell és a térkép is ott lesz segít neked. :)
2016. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem én is ilyen szerencsés leszek. Köszi a válaszokat :)
2016. aug. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!