Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem emelt szintű...

Történelem emelt szintű érettségi mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Ugyebár a továbbtanuláshoz kellenek a pontok, töriből és angolból vagyok jó. Viszont angolt kicsit macerás tanulni, úgy érzem jobban menne az emelt töri meg középfokú angol.


Mennyire kemény a töri emelt? Láttam feladatlapokat emelt érettségikről, so-so. Nem mondom most helyben megcsinálnám de egész tűrhetőnek tűnik. 50%-ra hajtok belőle, lévén annyi elég a +50 ponthoz, ami 1 emelt tantárgyért jár.


2016. júl. 31. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne az 50% legyen a cel, mert lehúzza a %-os átlagodat és rosszabbul jössz ki még a plusz 50 ponttal is, mintha megcsinálnád a közepet 90+-ra. De nem annyira nehéz, nézd át a négyéves tankönyvet 2x-3x es elméletben akkor mennie kell legalább 60%-ra.
2016. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem köszi. Természetesen többre próbálom majd teljesíteni, de valahogy tanulhatóbb mint az angol.


Érdemesebb egyébként videókat nézni? Jobban tanulható? Zanza.tv-t szoktam töriből nézegetni, jól elmagyarázzák, kb 130 videóban van meg a 4 éves anyag.

2016. júl. 31. 22:27
 3/3 anonim válasza:
Ami nagyon fontos még,ha emelt törit szeretnél, hogy tanulj meg esszét írni! Ha magadtól nem megy, legalabb arra a részére fogadj tanárt, sokan ott buknak el, és nem kevés pontot.
2016. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!