Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gondolkodom a Madách Musical...

Gondolkodom a Madách Musical Tánciskolán, de félek hogy nem lennék elég jó, szerintetek? Mert ha egy ilyen erős helyre jelentkeznék akkor azt komolyan és jól szeretném csinállni, de előtte érdemes lenne otthon nyújtani, hogy meglegyen a spárga stb?

Figyelt kérdés

Akik oda járnak, írnának pár mondatot a helyről?

16 éves vagyok egyébként, és egy évig jártam hip-hop-ra, de az nem ért sokat.



2016. júl. 31. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az alapképzésre akarsz jelentkezni vagy csak a hip-hopra?

Én az alapképzésre jártam.

Szerintem mindenképp felvételizz ha komolyan gondolod a táncot. (Heti 6 órához, ebből főleg 3 baletthoz hidd el komolyan kell gondolni.) :)

A felvételin egy musical koreot fognak betanítani (nem volt semmi spárga), viszont a csoportokba leginkább balett tudás szerint kerültök majd, így lehet hogy egy kicsit 'gyengébb' csoportba fogsz kerülni.

Én a felvételikor 8 éve jártam balettra, így rögtön 7-dikbe kerültem. Akikkel együtt felvételiztem kb 1 éve jártak balettra ők 4-edikbe kerültek.

2016. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!