Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 nap alatt fel lehet készüln...

20 nap alatt fel lehet készülni a biológia írásbeli érettségire? Mit kell nagyon átnézni? Mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Nekem bioszból elég lenne a kettes is írásbelin,csak az meglegyen.Tudom h későn kezdek el tanulni,rá főleg úgy hogy faktra sem járok,de eddig másból kellett pótolnom.
2010. ápr. 18. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát 20 nap alatt...Attól függ,hogy mennyi a hiányosságod.De 2 est összelehet kaparni....Ahhoz fakultáció sem nagyon szüksséges.Kösd fel a gatyódat...
2010. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy alapom van,annyi amennyi a 3 év alatt rám ragadt.bizonyos dolgokkal tisztában vagyok mint pl mi az az erjedés vagy ilyenek...
2010. ápr. 18. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Középszint kettes sima ügy.Körülbelül 3 nap alatt fel lehet rá készülni de a szóbeli tételeket is meg tudod ennyi idő alatt tanulni?
2010. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szóbeliből úgy 5 tételt tudok már.
2010. ápr. 18. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán.. 4esre is megtudod irni. A szóbeli tételeket tanuld meg,azok nagyjából tartalmazzák azt ami az irásbelihez szükséges.
2010. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a tavalyit 19 pontosra írtam meg most délután.igaz h csak egy fél órát szántam rá.
2010. ápr. 18. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tanulsz és nem ilyen kérdésekkel foglalkozol, akkor jah fel lehet.

Én személy szerint 1-2 hónap alatt készültem fel nyelvvizsgára, pedig mindenki mondta, hogy annyi idő alatt lehetetlenség...

2010. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is 1-2 nap alatt készültem fel a nyelvvizsgára és 90%-os lett :D
2010. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!