Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-s kolisok! Mennyi az...

ELTE-s kolisok! Mennyi az esélye hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek az ELTE-n állami jogon. Elsősorban kollégiumba szeretnék menni. 31 pontom lesz elvileg a felvételinél ha minden jól megy, de egyik ismerősöm azt mondta inkább hagyjam a fenébe a kolis dogot mert ez kb az átlag és többszörös túljelentkezésnél esélytelen bejutni. Igazán az Ajtósi meg a Kőrösi vonz meg talán még a Kerekest jelölném be. Akinek vannak már tapasztalatai mik az esélyeim bekerülni. És melyik a legjobb kolesz?

2016. aug. 2. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is koliba mennék mondjuk nekem 38 pontom van , de azt mondták hogy még így sem biztos a bejutás.
2016. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly talán 37 volt a ponthatár, szerintem most is akörül lesz. A pontszámítást majd a HÖK-ösök meg a KDB-sek csinálják, lehet, hogy ők többet számolnak majd neked, nekem is több pontom lett, mert valamit elnéztem. Ha pedig nem sikerül, akkor még mindig ott a várólista.


A kolik közül meg egyértelműen a KCSSK a legjobb :)

2016. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát remélem összejön:)
2016. aug. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!