Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon Egyetemen idén (2016)...

Pannon Egyetemen idén (2016) mikor lesz a gólyatábor? Lehet még jelentkezni? Nem találok róla semmit, csak a tavalyiról.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még meg se hirdették, szóval le nem maradtál a jelentkezésről :). Patronáló jelentkezés volt már a tanév végén, szóval elméletileg lesz, szervezik, csak még semmi infó róla. Amúgy az eddigi évek gólyatáborai alapján majd augusztus közepe/vége fele derül ki. Facebookon keresd majd, mert eddig oda tették ki először, egy csoportot szoktak létrehozni. Sajnos a PE HÖK nem valami jó szervező (még jó hogy az évi egy gólyatáboron kívül mást nagyon úgyse szerveznek vagy csinálnak), szóval nem kell aggódni, last minute minden kiderül.
2016. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mangoooo válasza:

Szia!

Én is indulok gólyatáborba, esetleg ha tudsz róla valamit írsz ide, én is nézem folyamatosan, de még én sem láttm róla semmit..

2016. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SmileyFace válasza:
Sziasztok! Én is a gólyatáborra várok! Itt mindenkinek egy tábor van? Mármint én a mérnöki karhoz fogok tartozni (vegyészmérnök), de az összes karnak együtt lesz megtartva?
2016. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyben szokott lenni az összes kar meg alap+mesterszakosoknak, többnyire szeptember első hetén.
2016. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SmileyFace válasza:

[link]


<-Csoport a vegyészmérnök gólyáknak

2016. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


:)


aug 28 - 31

2016. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mangoooo válasza:
És ez ugye keszthelyen lesz.. A veszprémieknek is itt lesz?
2016. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!