Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A neptunban a tantárgyakat...

A neptunban a tantárgyakat mikor kell elkezdeni felvenni?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemista leszek idén szeptembertől, a neptun kódot e-mailben megkaptam, további teendő? Mást nem írtak az e-mailben, viszont nem szeretném már pont itt elszúrni..Ha pedig fel kell venni, hogyan? :)

2016. aug. 2. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
elkezdheted felvenni, de amikor én kezdtem az eltén, beiratkozás után a mentorok segítettek mindenkinek a nagy gépteremben felvenni őket. elsőre nem árt, ha ottvan valaki, keverés van mindig a kódokkal.
2016. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk majd szept 2-től...

Komolyan, mi lenne, ha legalább egy intézményt mondanátok, ha már kérdeztek???

2016. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Annyit még megkérdezhetek, hogy beiratkozásnál kb mennyi pénz legyen nálam, mik azok amiket fizetni kell?
2016. aug. 2. 19:21
 4/8 A kérdező kommentje:
egyébként Debreceni Egyetem Informatika kar
2016. aug. 2. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:

előbb aktívvá kell tenned a féléved, és csak utána tudsz tárgyat felvenni..

de beiratkozáson , vagy gólyahéten segítenek az ilyesmikben, nekem is segítettek :)

2016. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálatok nem veszik fel helyettetek?
2016. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy felveszi helyetted a TO az első félévben a kötelező tárgyakat, vagy ha neked kell, akkor majd valamikor augusztus végén-szeptember elején. Küldenek majd róla üzenetet. (Legalábbis szerintem a TO-n egyik karon sincs ennél hamarabb tárgyfelvétel.)
2016. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(Akarom mondani a DE-n nincs ennél hamarabb.)
2016. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!