Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az van hogy most leszek 7....

Az van hogy most leszek 7. osztályos és iskolát váltottam de protekcióval szóval nem vagyok annyira okos mint ők és teljesen más vagyok mert ők olvasnak stb én meg pont hogy az ellentétük van szerintetek le fognak nézni?

Figyelt kérdés
azt mondták nkm ha igy folytatom akk le fognak nézni meg stb és már nem annyira várom a sulit mint amikor meg mondták hogy fel vagyok véve (már néhány gyereket ismerek de mindenki full 5-ös meg olyan amit le irtam)

2016. aug. 2. 20:47
 1/3 anonim válasza:

Miért nem a képességeidnek megfelelő iskolát választottál? Így csak szenvedni fogsz a továbbiakban.

Amúgy mit kell érteni azon hogy "stb"? Nekem is van olyan osztálytársam,aki szín ötös mégis egy kezén megszámolja hány könyvet olvasott eddig..

2016. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lenézni nem fognak, csak maximum nem tudsz majd beilleszkedni.



Rakott-tészta

2016. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem olyan nagyon kemény suli csak azért választottam mert a mi sulink az nagyon gyenge
2016. aug. 3. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!