Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fauerbach kör? Többi lent

Fauerbach kör? Többi lent

Figyelt kérdés

hogy kell megoldani a kilenc pont körét? szorgalmiba kaptunk még ezt a feladatot és nem tudom hogy kell megcsinálni valaki megcsinálná és elmagyarázná hogy kell?

a pontok a következők: A(3,6) B(6,0) C(-3,0)

a segítségeket előre is köszönöm :)



#matematika #okos #Feuerbach #kilenc pont köre
2016. jan. 16. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiszámolod a három pont által meghatározott háromszög 9 megfelelő pontját, ebből 3-ra felírod a kör egyenletét, majd a kör egyenletbe bepakolászod a pontok koordinátáit. Ha egyenlőség van, akkor jó vagy.
2016. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
húú köszönöm és akkor ugye a felezőpontot kell kiszámolni a magasságot meg még kell valamit? de meg a köregyenlett hogy írom fel ha nem tudom mi a középpontja a körnek meg a sugara?
2016. jan. 16. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A kör egyenletét bármelyik három pontjából felírhatod. Elleőrzéshez ezt tudom ajánlani:

[link]

2016. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :D
2016. jan. 17. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Nem értem, hogy nekem most a fenti link miért nem töltődik be? Neked ment? Itt van még egyszer a link:

[link]

2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj boni hogy ilyen későn, amúgy igen nekem betölti mind a kettőt :D köszönöm szépen még egyszer :)
2016. febr. 7. 10:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!