Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden keresek koleszt,...

Szegeden keresek koleszt, eddig a Móra, a Károlyi és esetleg a Vasutas került szóba, ezeket ajánlották. Tudnátok véleményeket írni bármelyikhez vagy ajánlani másikat? Nagyon szorít az idő, mihamarabb döntésre kéne jutnom.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Öthalmi, hátránya, hogy kintebb van, előnye, hogy a legjobban felszerelt és legnyugisabb
2016. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Öthalmi valóban jól felszerelt, de rendesen kint van. Ez azt jelenti, hogy óránként kettő busz jár a város felé onnan, este 20:30kor el is megy az utolsó.


Móra kb. 20 perc a városközponttól, bent nem voltam, nem tudom, milyen a felszereltsége. Jó választás lehet, de számolnod kell a kollégiumi kurzusokkal is, amiket el kell végezni. Véleményem szerint ezek nem nehéz dolgok, de nincs benne tapasztalatom. A Móra előtt helyezkedik el a Herman Ottó koli. Ebben laktam én 3 évig, csendes, de alaposan lerongyolódott belülről. Én ezek közül választanék, nekem a Károlyi már túl sok lenne. Ott 1000 ember van, az előbb említett kettőben 250 körüli a létszám. A Vasutast nem ismerem.

2016. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A károlyiban 800 ember van. Két épületre osztva. A épület 4 emelet+ B épület 10 emelet. Szintenként van közös konyha, mosdó, zuhanyzó. Aki szereti a társaságot annak jó hely. Megismerhetsz sok embert, ott a Kopaj...

És egyből az épület előtt van a villamos megálló ami 10 percenként jár.

2016. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Mórás vagyok. Teljesen meg vagyok elégedve a kolival. A szobák tágasak, tiszták, jól felszereltek. Leginkább már csak 3 ágyasak, de van néhány 4 ágyas is. Minden szobának van A és B része, közötte pedig tanuló-étkező van. A konyha, fürdőszoba közös. Vannak különböző programok: farsang, süti sütő, Morgilla (több napos vetélkedő). A tanulásra is meg van a lehetőség, nem zajos egyáltalán a koli. Én már 3 éve itt vagyok és nem bántam meg.
2016. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! A Mórától milyen sűrűn jár busz a központba hétköznap és hétvégén?
2016. aug. 3. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hétközben minden órában 3-szor, hétvégén 1-szer 2-szer.
2016. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!