Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljesen kezdőnek ajánljátok...

Teljesen kezdőnek ajánljátok az online kresz tanfolyamot?

Figyelt kérdés
tehát a kérdésem arra vonatkozna, hogy teljesen nulla tudásról az online tanfolyam által felkészülve sikeres kresz vizsgát tehetek? sajnos váltott műszakban dolgozok, így eléggé nehézkes lenne megoldanom heti 2x-3x a rendes órára járást, az online tanfolyamnak viszont akkor ülök neki, amikor akarok, és persze amikor időm van rá, akár késő este, kora reggel, vagy hajnalban (a munkarendemhez igazítva)

2016. aug. 3. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a vizsga sikerülne, de nem igazán alkalmazható tudást ad. Sokkal jobb egy olyantól hallani, aki az életből vett példákkal segít.
2016. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jobb.

A tantermi oktatás mocskos unalmas, na meg több idő is.


Én csináltam így is úgy is, két külön kategóriából, ahol tantermi oktatás volt ott is kaptunk hozzáférést otthoni online gyakorláshoz, a csak onlinenál az volt a különbség, hogy ott a program ellenőrizte a haladásodat és azt mindenképp végig kellett csinálni, a végén kapott igazolás kellett a KRESZ vizsgához.


Lényeg, hogy online felületen sokkal jobban fellehet készülni KRESZ vizsgára, személyesen vagy megjegyzed vagy nem, online viszont ugyanazok a kérdések vannak mint vizsgán is lesznek, na meg akármikor elő tudod venni gyakorolni ha csak 10-15 percre is.

2016. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
A csínját-bínját meg úgyis gyakorlatban tanulod majd meg szerintem, ahol az oktató felhívja majd mindenre a figyelmed.
2016. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) igen, én is úgy gondoltam, hogy a lényege úgyis a gyakorlatban lesz, az alapokat meg sztem meg lehet tanulni így online is
2016. aug. 3. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha jó helyre mész akkor jobb a tantermi, sokkal jobb storykkal kötni, látod-hallod-írsz, ha kérdés van, nem érted egyből kapsz választ rá. Egy tankönyvi mondat nem feltétlen húz ki a bajból mert egy nézőpontból mondja el...

Én intenzívre mentem, 7x 4 órát kellett menni este, 10napon belül volt elosztva, 1 hétre rá vizsga és elsőre átmentem. Aki online készült, ergo sose láttuk, csak papíron volt csoporttársunk, mindnek csak 2.-ra illetve 2embernek 3.-ra sikerült... Egy vizsgaidőpont pedig van hogy 1 hónap... Maguk osztották be az időt, könnyen el lehet csúszni vele. Az oktatónk nem is ajánlja csak ha nagyon nem oldható meg hogy bejöjjön valaki.

2016. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ők eltrógerkodták otthon, ennyi az egész.


Én végigmentem teljesen a programon ahogy kell, utána még egy rakás 75 pontos tesztsort kitöltöttem, ami kérdéseket elrontottam azt feljegyeztem és később átismételtem, gond nélkül meg lett elsőre.

2016. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsó mennyi idő alatt csináltad így meg a kresz vizsgát? vagy inkább úgy kérdezem, hogy mennyi idő alatt szerezted meg a vizsgához szükséges tudást?
2016. aug. 3. 23:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

13 óra, ennyit töltöttem az online felületen.


Annyi, hogy 5 éve autóra már letettem a jogsit, most pedig motorra csináltam.

2016. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron semmi tudással online oktatókonyvvel csináltam meg a kreszt. Annyi volt hogy atolvastam. Közben és a végén is van probavizsga. Látod hogy hogy megy. 18 órábara 5napra volt szükségem majd irány a vizsga, 7 kis hülye apró hibám lett.

Sosem vezettem még autót, így mikor beultem a legalapabb dolgokkal kezdtuk. 30oraval és 2 honappal később elsőre sikerült a forgalmi vizsgám.

Annyira felkészit, a tapasztalatot az évek során gyűjtöd :)

2016. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
1 kis hülye apró hibám. Bocsi :D
2016. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!