Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljesen kezdőnek ajánljátok...

Teljesen kezdőnek ajánljátok az online kresz tanfolyamot?

Figyelt kérdés
tehát a kérdésem arra vonatkozna, hogy teljesen nulla tudásról az online tanfolyam által felkészülve sikeres kresz vizsgát tehetek? sajnos váltott műszakban dolgozok, így eléggé nehézkes lenne megoldanom heti 2x-3x a rendes órára járást, az online tanfolyamnak viszont akkor ülök neki, amikor akarok, és persze amikor időm van rá, akár késő este, kora reggel, vagy hajnalban (a munkarendemhez igazítva)

2016. aug. 3. 19:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ és a tapasztalatokat! :) közben átolvastam több cikket és tesztet is a témában, és összességében elég pozitívak a tapasztalatok róla. több helyen azt írják, hogy annyira szájbarágós és részletes, hogy ha becsülettel végigcsinálja az ember, nem sok esély van, hogy ne menjen át a vizsgán :) azt hiszem engem is meggyőzött, pár napon belül jelentkezek is. ami kérdésem még lenne, hogy csak annál az autós iskolánál mehetek majd gyakorlati képzésre, amelyiknél az online tanfolyamra jelentkeztem? mert van egy oldal, ahol ha jól értelmezem, el lehet végezni az online tanfolyamot, de a gyakorlatra lehetséges másik iskolát választani, és ennél jelentősen kevesebb a tanfolyam ára, mint pl a lakhelyemen az autós iskolák által kínált online tanfolyamé. tehát mehetek gyakorlatra másik iskolába, mint ahol az online képzésre befizettem?
2016. aug. 4. 00:16
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
Tudod, ez olyan, mint az egyetem. Van, aki csak a sikeres vizsgára hajt; az értelmesebbje meg alkalmazható tudást szeretne...
2016. aug. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Online is olyan részletes magyarázatok vannak, hogy oktató legyen a talpán aki úgy elmagyarázza.


Ez nem egy megfoghatatlan valami, én pl. mérnöknek tanulok, ott tényleg hasznosak az életből hozott példák, mikor tanulsz valamit de fingod nincs, hogy ez mire is jó, aztán egy jó példával leesik a tantusz, de most pl vezetésnél, életből hozott példa: (kitalált) mentem az egyenrangú kereszteződésben, jobb kéz szabály értelmében bekanyarodtam a balról érkező villamos elé, aztán a rendőr megvágott a túloldalon mert villamosnak ilyenkor balról is elsőbbsége van...


Na hát ez max. egy hangyányit érdekesebb mintha simán le lenne írva, hogy ilyenkor mi a teendő, de a felfogást nem könnyíti vagy nehezíti, meg kell jegyezni, hogy így van, azt ennyi, erre mindenki képes.

2016. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ma telefonon beszéltem több autósiskolával és oktatóval (a lakhelyemen belül mindet felhívtam, ez szám szerint 5), és van olyan hely, ahol a kresz tanfolyamot már csak online bonyolítják, és az oktató azt mondta, hogy nagyon ajánlja, mert egy nagyon jól felépített program, mindent nagyon részletesen és érthetően elmagyaráz, és a tanulóik 90%-a aki így végzi el a kresz tanfolyamot, elsőre átmegy a kresz vizsgán. egy hely volt, ahol inkább a rendes oktatást javasolták, a többi mind pozitív véleménnyel volt az onlinennal kapcsolatban. és lehetséges más iskola által elvégezni, mint ahol vezetni fogok, csak át kell jelentkezni :) a hozzászólásaitok és a többi infó alapján amit gyorsan 2nap alatt begyűjtöttem, úgy döntöttem belevágok mindenképp :)
2016. aug. 4. 15:39
 15/15 A kérdező kommentje:
ha esetleg valaki erre tevedne még, es érdekelné a tapasztalat, vegigcsinaltam az online tanfolyamot, kb 2hét alatt (de azt úgy, hogy tényleg mindent nagyon alaposan többször elolvastam, rengeteg tesztet csinaltam, napi több órákat tanultam, munka előtt vagy után), és a kresz vizsgám elsőre meglett 72ponttal. nem volt olyan kerdes, amivel ne talalkoztam volna a probavizsgák soran (ami az online tanfolyam vegen van). úgyhogy en mindenkinek ajanlani tudom az online tanfolyamot, igaz hogy sok energiat fektettem bele, de szerintem ha valaki becsuletesen vegigcsinalja, akkor nem lehet gond a kresz vizsgan
2016. okt. 7. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!