Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeritnetek normális, hogy...

Szeritnetek normális, hogy felidegesít a barátnőm?

Figyelt kérdés

22 éves.

Idén érettségizett. Van már egy szakmája és érettségije is. Anyukája közel 60 éves és gondolom már unja hogy elkell tartani a lányát és ezért nagyon rossz a viszonyuk viszont a lány fel van háborodva hogy milyen anyja van,hogy kidobná otthonról. A barátja is velük él, bár ő ad bele a kasszába pénzt viszont gondolom ez is sok már a szüleinek. Mikor megmondom barátnőmnek a véleményem akkor kiakad hogy nem állok mellette..de basszus én a szüleivel értek egyet. Nem teljesen normális hogy 22 évesen lébecol otthon. Jól meg is szívtam miatta nyári melóban nem rég. Lusta és nem akart menni dolgozni, pedig ketten voltunk beírva aznapra és ha Ő ugye nem jön akkor én szívom és nekem kell csinálni az ő munkáját is. Én akkor úgy voltam vele hogy befejeztem ezt a barátságot...mert én ilyet sosem tettem volna vele.Mit tegyek vele? Érdemes egy ilyen barátságot megtartani? Már szó szerint idegesítenek a dolgai, és nem tudok vele ezekben egyet érteni.

Szerintetek?


20/L


2016. aug. 4. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezte a véleményed egyáltalán?
2016. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen kérdezte egyáltalán..

Nyilván nem dörgölöm az orra alá ha lesz*ja

2016. aug. 4. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem lszarja. És téged is. Barátot nem hozunk ilyen helyzetbe lustaságból. Az egész élete és hozzáállása jól mutatja, hogy nem érdekli.
2016. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd ott a francba. Mi hasznod belőle, felbosszant, cserbenhagy, az ilyen kell a fenènek, tipikus lusta èlősködő tipus.
2016. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagy dolog hogy a szuleivel el 22 evesen... en 24 eves koromig tanulni fogok egyetemen (nem adok bele addig semmit max ha nyaron dolgoznek) utana meg a palyakezdo fizetesembol nem valoszinu hogy kulon tudnek koltozni.. es mi van? nem olyan itt a helyzet hogy huszonevesek rohogve perkaljak az alberletet meg eltartjak magukat, sajat lakasrol meg almodni se mernek. szerintem meg tenyleg ne legyel tobbet a baratja ha ennyire idegesit teged. azta 1 nap nem ment dolgozni es egyedul maradtal ezert mar nalad kesz vege a baratsagnak? amugysem vagytok ezek szerint jo baratok, hagyjatok egymast inkabb
2016. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!