Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 4.8-as tantárgy...

Normális, hogy 4.8-as tantárgyi átlagra 4-est adott a tanár?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hittem el, amikor megláttam. Nem azzal van a bajom, hogy 4-es, mert az egy jó jegy, de szerintem én nem ezt az érdemjegyet érdemeltem ki az éves munkámmal.

Bizonyíték: [link] enapló szerint 4.8

[link] a bizonyítványban nem pont ennek megfelelő érdemjegy szerepel

Stréberezők kíméljenek, mert itt nem a stréberségről van szó, hanem az igazságosságról.


2016. jún. 20. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Megkérdezted már esetleg a tanárt, hogy miért adott 4-est? Lehet, hogy ő nem az e-napló szerinti súlyozással számolt, de az is lehet, hogy szimplán elrontotta.
2016. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Aztán pontosan miből épült fel az átlag? Mert oké, szép dolog a szódolgozat ötös, de a témazáró nagyobb súlyú.
2016. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A tanárt még nem volt alkalmam megkérdezni, viszont ofőnél már érdeklődtem, hogy mit lehet ezzel kapcsolatban tenni, és ő is belátta, hogy ez bizony 4.8, de már nem tud vele mit tenni elvileg...

Csak témazáró jegyek vannak, négy darab 5-ös és egy darab 4-es.

2016. jún. 20. 21:00
 4/7 anonim válasza:
28%
Nem, ezek alapján ez nem normális. Mindenképpen beszélj a tanároddal! Velem is volt ilyen, de én még aznap szóltam és kijavították. Reméljük, még nem késő. De ha nem lehet mit tenni, ne őrlődj ezen.
2016. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tévedés történt.
2016. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél be az igazgatóhoz is meg mindenhova. Na ennyit az osztályozó értekezletekről, ha ilyenek előfordulhatnak. Az osztályozó értekezleten mit beszéltek erről a helyzetről, kérdezd meg az ofőt.
2016. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, átérzem a dolgot:( Ilyen velem is volt.. tizenegyedikben félévkor beszéljük meg az angol lezáró jegyeket, ugyanilyen átlagom volt mint neked és kijelentette a tanár, hogy nincs megelégedve az órai munkámmal, így ez csak négyes :) Pipa voltam.. Beszélj vele, hátha csinál valamit:)
2016. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!