Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit kell fizetni gyógyszer...

Mennyit kell fizetni gyógyszerészetin, ha nem fejezem be, mert elkezdek egy másik szakot? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval, négy félévet jártam gyógyszerészeti karra, állami finanszírozásúra. Felvettek idén orvosira. Mivel ez osztatlan szak, ezért ilyenkor már elméletileg ki kell fizetni a tandíjat, ami ugye 4x750k, de ha ezt kifizetem, akkor mennyi államilag támogatott félévem marad hátra? Úgy értem, hogy elméletileg mivel ezt visszafizetem, így a felhasználtaknak nullázódni kellene? Ez így van, vagy már kettő mínuszban leszek így is?
2016. aug. 4. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom , hogy úgy van , hogy 4 félévet fizetett neked az állam , de ott hagyod , akkor vissza kell fizetned a felét , tehát 2 félévet. És úgy tekintik , hogy 4 félévet használtál el. Nah de nem vagyok benne biztos 100%-osan , más hátha tud valami okosabbat mondani.

Megkérdezhetem , hogy melyik egyetemre jársz ? Miért akarod ott hagyni két év után , megvannak a vizsgáid mindegyik? Mert ha igen , akkor a nehezén majdnem túl vagy.

2016. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De az orvosi tizenkettő féléves


(Ha már elhasználtál négy félévet),

akkor orvosin az utolsó év fizetős lesz)

2018. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!