Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány igénylése:újraj...

Diákigazolvány igénylése:újrajelentkezés/szakváltás/karváltás esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem találtam infót neten, és nem vagyok biztos a dolgomban.

Befejeztem egy szakot a főiskolán, majd ugyan abba az intézménybe, egy másik szakra jelentkeztem ahova felvettek.


A diákigazolványom érvényes még 2022-ig, és gyakorlatilag a befejezett tanulmányok után csak egy szakváltásom történt.


Kell ilyenkor újra NEK adatlapot és új diákigazolvány igénylést indítani?


Első blikkre arra gondoltam, hogy nem..De semmi konkrétumot nem találtam erről.



2016. aug. 4. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2022-ig használhatod a diákod akkor, ha az intézmény ugyanaz maradt. Majd új matricát kapsz.
2016. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper, én is így gondoltam csak nem voltam benne biztos:).

Ment a zöld, köszi!

2016. aug. 4. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani, hogy ha a munkarend is ugyanaz akkor maradhat a diák. Pl. nappalis voltál most levelezős vagy estis leszel akkor újat kell igényelni, mert más kedvezmények vonatkoznak ezekre a diákigazolványokra.
2016. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aham, értem:).

Nappali után nappalis maradok, szóval szerintem rendben lesz az új matrica:).


Matrica gyűjtő leszek:)).

2016. aug. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!