Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan mit takar az "aerob...

Pontosan mit takar az "aerob állóképesség" és a "sportági ismeretek" Győrben a Széchenyi Egyetemen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

ez annyit takar, hogy kb bármit csinálhatsz, elfogadják

az úszást nem lehet kiváltani mással (kivéve ha papírod van róla, hogy klórallergiád van vagy más miatt nem úszhatsz)

én kondizni és aerobikozni járok és azokkal teljesítem az összes tesifélévet (10 alkalommal megvan 1 félév, de többet is csinálhatsz egyszerre)

lesz majd kirakva órarend, hogy mikor milyen órák vannak, nagy a választék :) és keverni is lehet, így sok mindent kipróbálhatsz

2016. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Engem is főként ez az irány (kondi, aerobic) foglalkoztat, az úszással viszont nagyon nem vagyok kibékülve.
2016. aug. 5. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell sokat úszni

meg ha jól megy, 1 alkalommal is le lehet tudni (meg van adva egy táv, amit teljesíteni kell és ha sikerül, le is tudtad)

2016. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Remélem valaki tud segíteni. Ha valaki nem tud úszni azt megtanítják ilyen órák keretében vagy azt magunknak kell elintézni?
2016. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!