Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az Andrássy...

Mennyibe kerül az Andrássy Gyula Kollégium?

Figyelt kérdés

Kérdésem főként az itt megszálló diákokhoz szól? Az érdekelne, hogy mennyibe kerül az étkeztetés, és hogy az étkeztetésen kívül kell-e még költséget fizetni? Illetve azt szeretném még tudni, hogy az Andrássy Gyula Kollégiumban lehet-e úgy kérni az ételt, hogy reggelit és vacsorát nem kérek, csak ebédet?

A Belvárosiba szeretnék átjelentkezni még a 2016/2017-es tanév kezdete előtt, viszont az Egyházi Gimnáziumban nem lehet úgymond külön kérni az ebédet. Illetve, ha valaki tud valamit írni az evangélikus koliról, hogy hogyan van az étkeztetés, mennyi ott a szállás, akkor azt köszönöm.



2016. aug. 5. 23:31
 1/3 A kérdező kommentje:
! Elnézést kérek, már túl gondoltam a dolgot. Nem Egyházi Gimnázium (mert olyan nincs Békéscsabán). Én az Evangélikus Gimnáziumra gondoltam. !
2016. aug. 6. 00:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Oda nem csak azok mehetnek,

akik abba suliba járnak?

2018. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy lakhatnak ott külsősök

is ?

2018. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!