Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy a kresz...

Az lehetséges hogy a kresz vizsgát megcsinálom külön nem pedig egy egész tanfolyammal együtt?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem hogy lehetséges-e, hogy csak azt a 4900 forintot kelljen kifizetni semmi elméleti oktatást meg ilyen szarokat, hogy ezzel is spóroljak és később a többit megcsinálni.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. aug. 7. 20:29
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom ugyanarra gondolunk-e, de én most kezdem nemsokára a jogsit, és e-learningel csinálom a kreszt, nem járok be tanfolyamra, de az is 14ezer + 4600 a vizsgadíj, szóval az oktatást ígyis-úgyis ki kell fizetni valószínűleg, nem hinném, hogy van olyan suli, ahol nem..:)
2016. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért érdemes oktatásra elmenni ha teljesen kezdő vagy, sok dolog elhangzik ami segít hogy meglegyen a vizsga.
2016. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy én nem vagyok egy gazdag gyerek és ha tudok akkor ezzel is spórolni szeretnék hogy ne kelljen huszonezreket fizetni egy kresz vizsgáért.
2016. aug. 8. 03:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, előfeltétele a 28 órás elméleti képzés.


[link]

2016. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az előző válaszolónak: a cikkben amit küldték, bizon sokszor olcsóbb az e-learning, ám én ahova jelentkeztem, akció volt a tanfolyam árakkal, és így 12 lett volna a tanfolyam, az e-learning viszont 14:D

De általában olcsóbb az otthoni tanulás, így ezzel tudsz csak spórolni, a tanfolyamért valamennyit mindenképp kell fizetni.

2016. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!