Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-s kolisok, milyen a...

SZTE-s kolisok, milyen a koli, ahol laktok?

Figyelt kérdés
A Móráról vannak fent képek a honlapon, viszont a Hermannál két épület is van, mi a különbség az A-s és a B-s épület között, milyenek a szobák?
2016. aug. 9. 21:50
 1/2 kimittudom válasza:

én a herman főépületben laktam, újszegeden ahogy átmész a ligeten, szemben egyből beleütközöl a toronyépületbe :)

gyalog sétálva bő negyedóra a belváros, de van zárató biciklitároló is, bár én a koli előtti szabadtéri rögzítőt használtam

buszmegálló kettő is van, egy a temesvárin a bejárat előtt közvetlenül, a másik 50 méterre a Fő fasoron


2008-as állapotok, azóta lehet romlottak vagy javultak a körülmények:

konditerem a földszinten a portás mellett, csak érdemes előre időpontot foglaltatni

fiú és lány szintek vannak, külön-külön

egy szinten két folyosó, folyosónként hat szoba, szobánként három fő

szintenként négy hűtő, közös konyha, mosdó, wc

2016. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kimittudom válasza:

a galáriát érdemes nézegetni képekért, herman teteje bulis csoportnál vannak szobaképek is belülről


[link]

2016. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!