Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be tudom fejezni a szakdolgoza...

Be tudom fejezni a szakdolgozatom? Elég lesz rá az idő?

Figyelt kérdés
Január végén kell leadnom. Minimum 100.000 karakter kellene és én még csak 10.000-nél tartok. Közbe még gyűjtök hozzá anyagot. Szeptembertől heti 40 órában dolgozok plusz mellette csinálom a sulit. Szerintetek meg tudom csinálni, kész leszek vele? Nem a kettes a cél!
2016. aug. 12. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az embernek arra van ideje, amire szakít. Hétvégeken, esténként neki kell állni és csinálni kell. Biztos nehéz lesz, de folyamatosan kell vele foglalkozni, és akár már most elkezdeni.
2016. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt a mi véleményünk mit befolyásol? :D

Ha meg akarod csinálni, sikerülni fog, ha nem, nem.

2016. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal több dologra képesek az emberek, mint hiszik. Láttam én már egy munkatársamat 1 hónap alatt mesterképzéses diplomamunkát írni úgy, hogy heti 40 órában dolgozott és közben még egy másik mesterképzést is csinált. Ötös lett neki :)

A bsc-s TDK-m irodalmazási részét egy nap alatt írtam meg. Reggel bementem a könyvtárba, este kijöttem és kész volt. Az eredményeim értékelése, és ezzel a szakdolgozat befejezése 3 hét volt mindennel együtt, és közben bejártam az óráimra. Országos TDK különdíjat kaptam érte és amikor leadtam szakdolgozatként, az is ötös lett.

Szóval szépen ülj neki, és amikor van rá időd, akkor csináld meg. Végtelen sok időd van még.

2016. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!