Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond az, ha...

Szerintetek gond az, ha elsőévesként még nincs ötletem, mi legyen a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikus képzésre járok, nézegettem mások milyen szakdolgozatokat csináltak, és én nem tudnék egy olyat még elkészíteni.
2016. ápr. 5. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan lenne még ötleted?
2016. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
teljes tragédia, hogy még nem tudod
2016. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyítóval kell keresni azokat, akik az első évben már tudják, hogy miről fognak írni, nem is kell ilyen korán foglalkozni vele. Majd meglátod, mi érdekel, melyik tantárgy fog meg, bőven ráérsz.
2016. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Cuki, én másodévesként se tudom :)

Jó ha valaki előtte egy évvel legalább nagyjából tudja, de ahogy észrevettem végzés előtt kb. félévvel jutnak el odáig, hogy tudják mi érdekli őket és miből is tudnának egy ütős szakdogát összehozni.

2016. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 1,5 évvel a végzés előtt kellene körvonalazódnia, és 1 évvel a védés előtt már a konkrét ötlet is meg kell, hogy legyen.

Én hagyományos képzésben 3. évben kezdtem dolgozni egy olyan témán, ami végül a diplomatémám lett (bár akkor erről még gőzöm sem volt, de ezzel nagyon is kilógtam a sorból, a legtöbben csak 8. félévben kezdtek gondolkozni rajta.

2016. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!