Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsgán csak akkor van...

Pótvizsgán csak akkor van szóbeli, ha az írásbeli nem sikerül?

Figyelt kérdés
Több embert megkérdeztem (4-5 embert), de inkább itt is érdeklődök ezzel kapcsolatban. Pótvizsgán ha megvan írásbelin a 2-esem, akkor nem kell szóbeliznem? Annál a 4-5 embernél nem kell akiket megkérdeztem.

2016. aug. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez iskola- és tanárfüggő. Én most nyár végén matekból írok, töriből szóbelizek a pótvizsgán, így beszéltem meg a tanárral. Szóval érdeklődd meg a suliban, beszélj a tanároddal :)


(Mielőtt valaki leszólna, nem buktam meg semmiből!)

2016. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy ?
2016. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Matekból van ez, hogy ha jó az írásbeli nem kell menni szóbelire (az egyéb tantárgyból van szóbeli)
2016. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kiderült, hogy kell szóbelizni abból a tantárgyból amiből megyek. Nem egyáltalán nem kéne, ez csak te gondolod így :) Más iskolába egyáltalán nem kéne szóbelizni, csak itt. Nem hiába írtam, hogy több ismerősömnek nem kellet, akkor miért mondod hogy kötelező ? Mert ha már szóbel ivan akkor ez már érettségi, mert 4 év anyaga. Azt meg nem tehetik meg, hogy én érettségit írjak meg 45 perc alatt és 15 perc alatt feleljek le egy tételből amit nem tanultam mert megbuktam.
2016. aug. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!