Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti mikor értek...

Egyetemisták, ti mikor értek haza?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves, és van egy órarendtervező program a neptunban, amit nézegetek, már össze is raktam egyet, ami úgy tűnik most jó, nem ütközik semmi semmivel, minden benne van, persze nem tudom lehetséges lesz-e, hogy majd hasonló beosztásban vegyem fel az órákat.

Viszont negyed 7, negyed 6, negyed 5, illetve egy negyed 9-es hazaérésem lenne a héten, gimihez képest ez elég későinek tűnik így elsőre, de az vigasztal, hogy a vonaton tudnék pihenni, esetleg tanulni, ha kell.

Ez milyennek számít így első évben? Nem túl húzós?

Egyetemisták, ti mikor végeztek 1-1 nap és mikor értek haza?



2016. aug. 13. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon rossz lesz. Próbáld meg kicsit összetolni az órákat, ha lehet, vagy jobban elosztani a napokra, mert ebbe nagyon bele fogsz fáradni. A negyed 6, negyed 5 nem vészes, de a másik kettő igen.

Nekem is volt így órám elsőben.. hát, szörnyű. 8-ra értem haza és még nem ettem, nem zuhanyoztam, nem pihiztem semmit - tanuásról nem is beszélve.

2016. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnos pont az a két időpont a kötött, abból a 2 órából csak esti időpont van, és a legkorábbiakat terveztem be..

Sajnos azért ilyen egyébként, mert bejárós leszek, 1 óra az út vonattal, viszont reggel olyan hülye időpontokban indul, hogy a 8.00-ás kezdéshez 5.10-kor kéne indulnom itthonról, így az első órát későbbre terveztem be minden napra, és így elcsúsztak egészen addig, hogy 4-5 után tudnék legkorábban hazaérni.

Egyébként egy szabadnap is kijött, arra a napra valahogy semmi órát nem kellett beraknom, és pont a negyed 9-kor végzős napom után van, így ettől remélem, hogy ki tudom majd magam pihenni.

2016. aug. 13. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ehhez hozzá kell szokni, ha nincs más lehetőség. Én is bejárós vagyok. Nekem 1,5 óra az út. Első évben kedvem se volt bejárni ezért buktam is pár tárgyat. A következő félévekben ezért összejött egy pár 10-12 órás nap is. Olyan is volt, hogy este fél 9-ig volt órám. Szóval ehhez képest ha te már otthon vagy negyed 9-re az jó. Lyukas órát ne nagyon csinálj ha nincs mivel elütni az időt és nem tudsz hazamenni. Minél szorosabbak legyenek a napok. Heti max 2 húzós nap fér bele szerintem. Ha ennél több van azt nehéz elviselni.
2016. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!