Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n nézegettem a...

A felvi.hu-n nézegettem a szakokat és a ponthatárokat és találtam olyanokat hogy 70- 80 pont kell az adott szakra . És hogyha megvan például a 80 pontom akkor felvesznek arra a szakra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok mesterképzések..
2016. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mesterképzéseket nézed :) Egyetemen az alapképzéssel kezdesz (BSc), amire összesen 500 pontot gyűjthetsz (érettségi, tanulmányi és többletpontok).
2016. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen alacsony ponttal érettségi se lenne meg szerintem. Azok MSc-k, a BSc záróvizsgára kapott pontok. Egyébként csak akkor vesznek fel, ha jelentkezel. De ahol 30 alatti a ponthatár, nem túl minőségi oktatás lehet.
2016. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Istenem, hogy még mindig rácsodálkoznak a mesterképzésekre...


Nem, nincs 80 pontod, mert nem voltál ott felvételizni.

2016. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!