Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érdemes magammal vinnem...

Mit érdemes magammal vinnem egyetemi koleszba? Mit vegyek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A kolesz felszereltségétől is függ. Kishűtő, micro, pohár és bögre, evőeszköz, tányér. Nálunk lehetett plusz polcot is felszerelni, erre szükség is volt. Ágynemű. Laptop. Tartós kaja, amit polcon tudsz tárolni (smack leves, sólet konzerv, zacskós leves). Asztali lámpa, vagy falra szerelhető lámpa.
2016. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát koli felszereléstől is függ, de nekem ezek vannak általában bent:

Asztali lámpa

Ventilátor elkelhet még októberig

Evőeszköz,1 pohár, 1 lapos 1 mély tányér, 1-1 villa, kanál, kenőkés, 1 szakácskés, 1 vágódeszka,1 tálca, 1 serpenyő, 1 lábas (2-3 literes úgy elég mindenre), ha gyakran főzöl rizst vagy hasonlót, akkor gyorsforraló, dobozok, alufólia, szalvéta, szilvia, törlőrongy

Vízforraló, melegszendvics sütő +rizsfőző (sok rizses kaját eszek :D )

Mosogatószer + szivacs

Amennyiben van a koliban lehetőséged mosni, akkor mosószer + szárítókötél vagy szárító (Egyszerűbb és olcsóbb bent kimosni magadnak szerintem, mint hazacipelni) + egy szennyes tartó (nekem ez egy auchanos nagy zöld kemény szatyor)

2 ágyneműhuzat (Érdemes 1-2 hetente kimosni és amíg szárad a másik addig legyen miben aludni :D ) + kispárna

Nagyobb készlet WC papír :D


2 törölköző, 1 vagy 2 papucs (én járkálok a zuhanyzós papucsban nyugodtan, van aki nem szereti), tusfürdő, fogkefe, fogkrém


És nagyjából ennyi, persze a ruha még ehhez jön hozzá.

Érdemesebb első beköltözéskor nagyobb mennyiségű zacskós levest venni, kávét, mert hasznos és életmentő dolgok ezek.

2016. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!