Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha neten kell valaminek utána...

Ha neten kell valaminek utána nézni tanulás miatt, ti is gyakran "elcsábultok" és a facebookon köttök ki?

Figyelt kérdés
Mert én elég sokszor...talán két évvel ezelőtt néztem egy videóst aki valami programot vagy ilyesmit ajánlt ez ellen...a lényege az volt hogy beállítottál egy jelszót és kiválasztottad azokat az oldalakat amiket nem enged majd megnyitni, és beállíthattál neki egy időtartamot is hogy mennyi ideig ne nyissa meg...így kontrollálva ezt az egészet...most sehol se találok még hasonlót sem.. :(( valaki esetleg nem tud valami ilyesmit írni nekem..nagy szükségem lenne rá, mert félek hogy nem lesz elég önuralmam a tanévben és így majd nem tudom magamból kihozni a maximumot...a segítségeket előre is köszönöm! <3 <3

2016. aug. 14. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen csak tiltsd le gépen a f@.szbúkot
2016. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Ezernyi jobb elfoglaltságot találok ennél. Mégis mi szórakoztató van a Facebookban?
2016. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs jobb eszköz a te döntésednél. El kell különíteni az időt. Amikor tanulsz, akkor tanulsz. Amikor másokkal kommunikálsz (jobb személyesen mint face-en), akkor nem tanulsz, hanem rájuk figyelsz.

(Tanulmányok sora született már arról, hogy az X generáció többek között azért felületes, mert az ilyen közösségi oldalak gyakori látogatása miatt szétszóródik a figyelmük.)

2016. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!