Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2016-ban is érvényes továbbra...

2016-ban is érvényes továbbra is a diákigazolványon a matrica szept. Végéig az előző tanévből?

Figyelt kérdés
Esti tagozaton vagyok egyéb okok miatt és most végeztem egyik szakmával és mennék a másikra egy másik suliba , de onnan még nincs diákom... és kis idő mire lesz gondolom. Az előző évit tudom még szeptemberben is használni?

2016. aug. 16. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2015/2016-os tanév matricája október 31-ig érvényes.
2016. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha estin vagy, nem lesz meg egy hónap alatt, mert a suliban nem hülyék dolgoznak a titkárságon.

Megvárják az első kihullásokat, és csak azok kapnak diákot, akik komolyan tanulni is akarnak.

Ennyi erővel minden évben beíratkozok egy ingyenes esti, vagy levelező suliba, és nyugdíjas koromig lesz diákom.

Ne vedd magadra, de sokan így gondolják.

2016. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De anélkül meg hogy tudok venni kedvezményes jegyet

(utazás miatt)?

2016. aug. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második nem tudom miért vagy ilyen a szemléleted a világról :'D de amint mondtam... ez a második estis tanfolyamom és első suliban is megkaptuk 2 hét alatt... am kedves harmadik... amig nincs diák elvileg az iskola biztosítani fog nekünk papírt amivel ha bérletet nem ( én így tudom ) is de jegyet vehetünk majd ^^
2016. aug. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!