Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud e egyetemtől és...

Valaki tud e egyetemtől és tanulmányi ösztöndíjtól független támogatást?

Figyelt kérdés

Most kezdem majd szeptemberben az egyetemet de fizetősre vettek fel és nem kapok semmi támogatást sulitól csak majd ösztöndíjat de azt is majd csak később.

Esetleg valami önkormányzati vagy valami? Mert őszintén szolva bajban leszek a tandíj fizetéssel meg a lakhatással



2016. aug. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Diákhitel 1 és 2.

Ösztöndíj ami járhat neked az a Bursa, és majd a köztársasági ha nagyon jó leszel.

2016. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben olyan szakon vagy aminél van ilyen lehetőség, akkor érdekelhet.

Egyetemeken van ilyen alaptámogatás cégektől, amennyiben szerződsz velük, van előnye és hátránya is a dolognak, de legalább végzés után fix munkahelyed van.

2016. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék hitelt felvenni.

az a baj hogy nem ilyen duális képzéses egyetemen vagyok :(

2016. aug. 16. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

"Nem szeretnék" :D :D

Figyelj, legyél már felnőtt, ha egyetemre mész.

Ha nincs aki támogasson akkor dolgoznod kell. Ennyire egyszerű.

Önköltségesekről azt gondolják, hogy van pénzük azért mennek oda, és ezen a szemléletmódon nem akarnak és nem is fognak változtatni.


Azt azért hozzátenném, hogy remélem nem valami gazdasági szakra mész ilyen felfogással, hogy "hitel ne", stb. :)

Nem akarok regényeket írni erről a témáról, de tipikus gondolkozásod van...

2016. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló hogy dolgozni fogok ez nem is kérdés csak szerintem annyit nem fogok tudni hogy ki legyen lakhatás meg tandíj fizetve ezért kérdeztem meg hátha valaki normális tud válaszolni a kérdésemre hogy van e valami támogatás valahol.
2016. aug. 17. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy lenne? Nálunk nem az egyetem fizet érted hanem fordítva...

Elárulom az ösztöndíj is ha full ötös vagy akkor 30-50 ezer körül van...

2016. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!