Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én félek ennyire az...

Csak én félek ennyire az egyetemtől?

Figyelt kérdés

Nagyon parázok, igazából csak attól, hogy még olyan "kislány" vagyok és alacsony meg minden és nem tudom, ott mindenki olyan nagy lesz már.:DDDDDDDDDD

Van valakinek ilyen félelme még?


2016. júl. 21. 12:56
 1/6 anonim válasza:
76%

Ooo persze :D alacsony is vagyok, és 2-3 évet le is tagadhatnék :D

Bár én nem attól félek, hogy kicsinek fognak nézni, hanem magától az egyetemtől. Minimum az első félév halál lesz, aztán majd megszokjuk :)

2016. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én annyira a tanulástól nem tartok, még.:D Remélem nem lesz nagyon gáz hogy ilyen kicsike vagyok:D

Jó, annyira nem. De nem vagyok egy 170es lány.:DD

2016. júl. 21. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan emiatt ne aggódj. Senkit nem fog érdekelni a magasságod, sőt rajtad kívül is lesznek alacsonyak.
2016. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre mész? :D

Amúgy ne aggódj. Lányként nem számít. Ettől csak aranyos leszel. Még a tanáraid szerint is.

2016. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy senki nem fog különösebben foglalkozni hogy hány centi vagy :D
2016. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is eléggé alacsony lány vagyok, 160 cm, és én is most megyek egyetemre. Én leginkább nem a magasságom miatt félek, hanem önnmagától az egyetemtől. :P
2016. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!