Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára gólyatábor, várom...

Nemsokára gólyatábor, várom már, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Várom nagyon, szeptember 5-9-ig fog tartani, Debrecen. Kicsit izgulok meg tartok is tőle, félek hogy nem lesz társaságom vagy nem fogok tudni kivel beszélni..meg attól is tartok hogy kikkel fogok egy szobában aludni. Mikre kell számítanom? Főzések, piálások, vagy durvábbak is szóba jöhetnek? Nem szoktam bulizni, félévente kb. 1-szer ha elmegyek valahova, de szeretek bulizni, egyébként fiú vagyok.
2016. aug. 16. 23:13
1 2
 11/16 anonim válasza:

Mire kell számítanod?

Piálás, szex minden mennyiségben :D

Van barátnőd?

2016. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
43%

Én nem voltam tavaly. Bizton állítom, hogy semmiről nem maradtam le! Szeretek bulizni, de az ami ott folyik nekem sok!

Borzasztóan részeg fiatalok, olcsó buta lányok akik bárkivel ágyba bújnak, hűtlen férfiak (fiúcskák), stb. Úgy gondolom az egyetemre intelligens emberek kerülnek be, (a gólyatábor alapján sajnálatos módon nem ez látszik) akik már elértek egy olyan szintet fejben, hogy kulturáltan is tudják jól érezni magukat. Hozzá tenném, hogy az első hétben is ugyan úgy szereztem barátokat, mintha elmentem volna a táborba!

DE, az egyetemre nem ismerkedni és szórakozni járok. Beülök az előadásra, végighallgatom, jegyzetelek és tanulok. Végül is ezzel a céllal jelentkeztem az egyetemre. Szeretnék minél többet elérni.

2016. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

#12: Maximálisan egyetértek azzal amit leírtál!

Az első hetekben köttetnek a jó barátságok.

De a gólyatábort kár kihagyni :D Egy viszonylag jó buli. Nem minden lány egy olcsó lotyó, és nem minden férfi/fiúcska süllyed le arra a mély szintre, hogy megcsalja az otthon rá váró barátnőjét vagy legyen neki mindegy milyen lány csak szex legyen a vége.. Ez fordított esetben is igaz.

Lerészegedni sem kötelező! :D Ha valaki mértékkel iszik, mondjuk 1-2 sör vagy bármi, az is nagyon jól tudja magát érezni!! Bárki is állítja, hogy a gólyatábor lényege a szex és a sok pia azt csak agyhalottnak tudom titulálni! Maximum a retardáltnak ez a lényege.

Akinek van némi esze, az mértékkel csinál mindent és FIGYEL. Elvégre (ahogyan Te is írtad) azért jelentkeztek az egyetemre, mert többet szeretnének elérni az életben!

2016. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindenki csak szexelni megy gólyatáborba! (Legalábbis nagyobb része az embereknek)

Az egy dolog, hogy alkohol van, de ezen kívül sok jó programot csinálnak.

És ha nem most ismerkedsz, akkor mikor? Egyetemen, amikor órákat adnak le? Vagy két óra között?

A másik, hogy a gólyatáborba semmi sem kötelező.. Ha nem akarsz inni, akkor nem iszol. Ennyire egyszerű. Senki sem fogja belédönteni, hogy márpedig neked muszáj meginni.

2016. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
2016. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2016. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!