Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani a fizetés...

Hogy lehet megoldani a fizetést az egyetemnek?

Figyelt kérdés
DH1-m van most, de kelleni fog DH2 a tandíjra. Viszont ezt októberben küldik, nekem meg szeptember elején be kell fizetnem. Van valami engedményezési eljárás, de ha jól vettem ki az DH1-re vonatkozik, nem a kettőre. Valaki csinált már ilyet?
2016. aug. 18. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván van valami kérvény rá, hiszen a DH2-t egyébként sem utalják a te számládra, hanem közvetlenül az egyetemnek küldik.
2016. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rosszul vetted ki, az engedményezés pont hogy a 2-re vonatkozik.
2016. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy gondolnám logikusnak én is, de:


[link]


"Engedményeztetésre kizárólag DH1-es szerződés esetében van lehetőség, az oktatási intézmény kifejezett kérésére, vagy a hallgató kényelmének szempontjából."


Esetleg elírás lenne?

2016. aug. 18. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsi, bocsi, én vagyok kómás.


Ha dh2-t veszel fel, az kizárólag ktg-re fordítható, ezért az egyetemnek utalják.

De megteheted, hogy csak a dh1-et veszed fel, és ennek egy részét utaltatod az egyetemre, ez az engedményezés.

Bocsánat a hülyeségért.


Jelzed a suliban, hogy dh-s vagy, és ilyen esetben nem gond az októberi utalás.

2016. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. aug. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!