Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok az egyetemnek a...

Hogyan tudok az egyetemnek a nyelvvizsgámról és az érettségimről ˝közjegyző által hitelesített másolatot˝ szerezni? Ez mennyibe kerül, és mennyi időbe?

Figyelt kérdés
Most vettek fel az eltére, és ezeket kéri (az eredetit nem akarom odaadni)

#elte-egyetem-közjegyző-által-hitelesített-másolat
2016. júl. 29. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha beadod az eredetit, néhány hét múlva visszakapod. Mi a gond ezzel?


Úgy tudom a hiteles másolatot kijárni nem egy nap és nem is olcsó.

2016. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy elmész egy közjegyzőhöz, odaadod az érettségit vagy a nyelvvizsgát, ott lefénymásolják és a hátoldalra írnak egy hitelesítési záradékot, hogy mindenben megegyezik az eredeti példánnyal.

Oldalanként kb. 600 forint közjegyzőtől függően.

Rögtön megcsinálják, az nem igaz, hogy hetekig kéne rá várni.


Odatelefonálsz egy közeli közjegyzőhöz, hogy mikor mehetsz és kész (mert nem mindenhol fogadnak rögtön).

2016. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy aláírásonként 1500 Ft a közjegyzői díj. Tehát valahol e körül lesz szerintem.
2016. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!