Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha pótfelvételivel vesznek...

Ha pótfelvételivel vesznek fel, nem fogok lemaradni az infókról? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Már jártam egyetemre 1 évet, de a rendes felvételi után jöttem rá, hogy váltani szeretnék, így csak pótfelvételizni tudtam. De nagyon tartok tőle, hogy mivel csak aug végén derül ki a ponthatár, már lemaradok minden infóról és teljesen elveszett leszek. Valaki volt már esetleg ilyen helyzetben?

2016. aug. 19. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden helyen megtalálható minden infó, nem csak amit nyáron vagy még korábban adtak ki. Ha keresgélsz, meg is találod majd, amire szükséged lesz. Nyilván az egyetem azoknak is tart tájékoztatást, akik így jutnak be, miért ne tenné.
2016. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le semmiről.
2016. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!