Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek gimnaziumi gólyatáborba...

Menjek gimnaziumi gólyatáborba? SOS

Figyelt kérdés

Pár nap mulva lesz a tábor es kivan fizetve de nem vagyok tul jol egeszsegileg es nincs sok kedvem se.Szuleim azt mondtak en dontsem el.

Eddig 2x talalkoztam az osztalytarsaimmal tehat nem teljesen idegenek.(2 napon volt iskolai talalkozo)

Sok hatranyom lesz ha nem megyek?

Tapasztalatok?


14/l



2016. aug. 19. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
En voltam anno, nagyon elveztem, mondjuk en nem ismertem elotte senkit. Sajnaltam volna, ha kihagyom.17/l
2016. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően érdemes rá elmenni, jó csapatépítő buli szokott lenni. Egy könnyű náthával én simán bevállalnám a helyedben. De ha annyira pocsékul vagy, maradj inkább otthon pihenni. Annyit nem ér az egész, hogy végigszenvedd, esetleg mások is elkapják tőled.
2016. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En most leszek 11.-es szoval eleg reg volt az ,hogy gyolyataborba mentem ,de az emleke meg mindig tisztan el bennem.Nagyon rossz volt ,elestem 2×,meghuztam a bokam,,beleestem a toba,beleleptem a kutya egy kedves kis ajandekaba stb.

De en mai napig azt gondolom ,hogy helyes dontest hoztam ,amikor elmentem .Nyilvan ,ha nem vagy valami baratkozo ember,hanem inkabb visszahuzodo vagy akkir meg nehezebb lesz.

Igazuk van a szuleidnek ez a te dontesed es akarhogy is dontesz neked kell viselned az ugymond kovetkezmenyeket (pl:kicikiznekstb...)

En azt tanacsolom ,hogy gondold at ujra,vagj bele hisz olyan sok vesztenivalod nincs!Lattam en mar orok baratsagokat kialakulni ilyen taborokba es neked is egy plussz elmény ami boldogga tesz vagy egy tapasztalat( ami rosszabb esetbe) epiti a szemelyisegedet.

Azonban ,ha megsem fogsz menni ,akkor azt mindekepp jelezzetek osztalyfonokodnek ,mert nalunk az egyik fiu elfelejtett szolni h nem megy es osztalyfonokivel kezdte az evet.

(Bocsanat a hibakert

2016. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok.Es meg azt szerettem volna mondani ,hogy anno nekem is akkor volt meg es hat eleg rossz volt ugy ott lenni (ha te erre gondoltal).

De ha megfasztal vagy stb akkor tenyleg ne menj el mert megfertozod a tobbieket.

2016. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ad egy kozos elmenyt szoval hasznos. Nezd egy kicsit szadiznak de hidd el nem a legrosszabb de ha ugyerzed a folytonos orrfujast nem vallalod ne menj. En mentem mar osztajkrandulasra hogy egy kicsit voltam megfazva de bedurvult es ugyneztem ki a vegere mintha tuladagoltam volna a cracket.
2016. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is, ha fertőző beteg vagy, akkor nincs több kérdés, nem tudsz menni ( Nagyon könnyen a fél tábort meg tudod betegíteni ).

Ha nem fertőző beteg vagy ( fáj a fejed, a lábad , apatikus vagy, vagy akármi más ) Akkor bizony menj el, hidd el jól fogod magad érezni :) Meg fogsz ismerni nagyon sok olyan diákot is, akikkel lehetséges, hogy iskolán belül csak nehezen tudnál. Meg fogod tudni, hogy milyen a gimi felfogása esetenként és hát táborról van szó, biztos hogy nagyon sok élményben lesz részed. A helyedben ki nem hagynám :)

2016. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én elmentem, és megbántam. Nem részletezném, h miért, maximum privátban, ha szeretnéd. Viszont te nem én vagy, lehet te is megbánod, lehet, hogy nem. 50%-50% esélyed van. Márpedig 50% esélyed van, hogy jó lesz, az már egy jó arány. Mondom én ezt úgy, hogy tényleg nagyon rossz volt (püt kérek, ha érdekel). Milyen betegség? Esetleg megjött? Fertőző? 16f
2016. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én nemrég voltan és nagyon élveztem

Sok új információt lehet meg tudni ha elmész

Én nagyon sok mindenkivel összebarátkoztam

És ahogy elmeséltem azoknak akik nem jöttek el azok mind megbánták 😊

Szóval érdemes elmenni

2016. aug. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát még 1 napom van es ugy nez ki nem lettem jobban felek h fertőző:/
2016. aug. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!