Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gimnáziumi gólyatáborba...

A gimnáziumi gólyatáborba muszáj elmenni? Nagy hátrányban indul a barátkozás terén, aki nem volt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj és nem.
2016. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, nálunk többen nem jöttek. Szerintem nem hátrány egyáltalán. A gólyatábor kb. egy hét szokott lenni, ami semmi az elkövetkező 4 évhez képest. A táborban még nem alakulnak ki örökre szóló barátságok, inkább csak ismerkednek az emberek. Nálunk az osztályban teljesen átalakultak a barátságok az évek során és most olyanok barátkoznak, akikről nem gondoltuk volna a gólyatáborban. Az első pár napon lehet nehéz lesz, hogy még senkit nem ismersz, de ha értelmes, kedves vagy, akkor hamar be fognak fogadni(mi legalábbis könnyen befogadtuk az "újoncokat"). Szóval a gólyatábor nem determinál semmit, mert az emberek és kapcsolatok folyamatosan változnak..De ennek ellenére érdemes elmenni a táborba, mert örökre szóló élmény.
2016. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. júl. 27. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

én azt tanácsolom, hogy menj el, ha tudsz!

nyilván mind a 4 évedet nem fogja befolyásolni, ha nem mész el. de gondolj bele, az első pár hétben, hónapban a többieknek már lesznek közös élményeik, barátaik stb

biztosan nem fognak kiközösíteni, de sokkal jobb hangulatban telne az iskolakezdés ha elmennél

2016. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem tudom, én még az osztályommal is rosszul érzem magamat táborozásnál/többnapos kirándulásnál, valahogy az iskola falain kívül nem találom a helyet köztük és ilyenkor mindig elfog valami fura szorongás, nemhogy idegenek közt.
2016. júl. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!