Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elutasították a jelentkezéseme...

Elutasították a jelentkezésemet a Tarkaréti kollégiumba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvileg nem küldtem el mindent amit kellett, de erről nem szólt nekem senki. Ha fellebbezek mennyi esélyem van még bekerülni?

2016. aug. 19. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
engem is elutasítottak, mert hiányzik a bankszámla kivonat (nem is emlékszem, hogy kérték még hiánypótláskor se), de azt mondták ha fellebbezek is 99% hogy gólyaként bekerülök, szóval egy próbát megér
2016. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és mit írtál fellebbezésnek? Alig írtam valamit bele és úgy elküldtem, utána már megbántam mert rájöttem hogy rendesen ki kellett volna fejtenem az helyzetemet. Lesz még lehetőségem normálisat írni? Ha elküldöm az EKB emailjére a rendes kérelmet azt is elfogadják?
2016. aug. 20. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!