Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Access-be karakterpontosan...

Az Access-be karakterpontosan ugyanazt a megoldást ütöttem be, mint ami a javítókulcsban van, mégis azt a hibaüzenetet írja ki, hogy: érvénytelen dátumértéket tartalmazó kifejezést írt be. Hogyan tudnék ezen túllépni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2016. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Lehet elgepeltek. Esetleg nem tudnad kitenni a hibas kifejezest? Ugy konnyebb lenne segiteni.
2016. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a vezérlőpultban a területi beállításoknál a dátumformátumot. Az érettségi megoldásokat az előírt magyar beállításokhoz képest adják meg, és nem gépelik el. (Már csak azért sem, mert ha elgépelték volna, akkor az kiderül egy nap alatt, és rögtön kicserélték volna a jóra. De nem gépeléssel adják meg a megoldást, hanem tesztelve.
2016. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én megnéztem.

Vagy nekem nagyon rossz a szemem, de szerintem ez pontosan ugyanaz.

Javítókulcs+területi beállítások:

[link]

Saját:

[link]

2016. aug. 22. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt így képről nem tudom debuggolni, de bonyolultak az Access útjai. A megoldást SQL-ben adják meg. Másold be te is az SQL-be, és ha fut, akkor nézd meg a rácson, mi lett belőle.
2016. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!