Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt a kilencedi...

Nektek milyen volt a kilencedik osztály?

Figyelt kérdés
A tanárok, a tanulás, a közösség, a barátkozás, az évnyitó, meg lényegében minden. Most leszek kilencedikes, rettenetesen félek. Jövő héten már kezdődik az egész.. :(

2016. aug. 22. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kilencedik a legjobb év! Még nem ismersz senkit, így új benyomást tehetsz mind a tanárokra, mind pedig az osztálytársakra. Nem kell megijedni a tanulástól sem, annyi a lényeg, hogy legyél szorgalmas és figyelj órán! A közösség az az évek alatt össze fog kovácsolódni, de légy nyitott és nagyon fontos, hogy add önmagad! Ilyenkor mindenkiben benne van egy picit a félsz.. Uh, emlékszem, amikor én mentem kilencedikbe, akkor én is mennyire paráztam... Így utólag visszagondolva kár volt. Nekem akkor mindig mindenki azt mondta, hogy "majd ki fog az alakulni". Én sem hittem el, de tényleg minden a helyére került, kialakult.

Add önmagad és szép diákéveket kívánok!

2016. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Maga a tananyag nekem a nyelvek kivételével elég gyötrelmes volt, mivel harmatgyenge általánosból jöttem :$ viszont túléltem azért és az is igaz, hogy több energiabefektetéssel és kevesebb hisztivel, idegeskedéssel jobb is lehettem volna. 3,5-tel zártam az évet, eléggé szégyellem magam miatta, mivel általános év végén 4,4 voltam :(

A tanárok nálunk vegyesek, akadnak nagyon jók meg pár elég extrém eset is, de szerencsére a leggázabbakat egyelőre megúsztam.

A közösség nálunk NAGYON jó, imádom az osztályom <3 az általános pokol volt, itt viszont nincs terrorizálás, kirekesztés, beszólogatás. És a bulisabb arcok sem tosznak mindenkivel meg nem másnaposan jönnek iskolába. És elfogadjuk egymást, még olyanok is simán beilleszkedtek, akik teljesen antiszocok, magukba fordulók.

Az évnyitó nálunk lezajlott kb. 20 perc alatt, utána mentünk a terembe 3 osztályfőnökire. Na ez elég unalmas volt, de oda kellett figyelni, mert fontos dolgokat mondtak el. Utána megkaptuk a tankönyveket.

Szerintem ne félj! Én is tiszta ideg voltam, anyám még hergelt is, hogy "ugye tudod, hogy ilyen visszahúzódó meg fostos jellemmel te az életbe nem fogsz beilleszkedni?" és hasonló kedvességek. Ehhez képest szerves része lettem az osztálynak és már egyáltalán nem vagyok visszahúzódó, bátran kezdeményezek. Szóval csak nyugalom, egy jó osztály belőled is a legjobbat hozza majd ki :)

Keep smiling :)

2016. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óh, szóval mindkettőtöknek jól telt. Ezt boldogan hallom!! :) Még várom a válaszokat! Szívesen olvasom az ilyeneket!
2016. aug. 22. 20:07
 4/4 csontianyja válasza:
100%
nekem nagyon szar volt :D bár lehet az is benne volt hogy eleve első nap levontam a véleményem mindenről és úgy álltam hozzá. te ne legyél ilyen :D
2016. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!