Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérvényezhetem hogy egy...

Kérvényezhetem hogy egy szobába kerüljek a barátnőmmel koliba?

Figyelt kérdés
Most leszek elsős a debreceni egyetemen és kollégiumba jelentkeztem..fel is vettek a kossuth3 koliba. Egy barátnőmet is felvették oda és úgy tudtuk, hogy ha megjön az eredmény kérvényezhetjük, hogy egy szobába kerüljünk..de most állítólag mivel elsős vagyok nem lehet kérnünk. Tényleg nem tudunk semmit se tenni ez ügyben?vagy volt már más elsős aki ezt megoldotta?ha igen milyen kérvényt írt mert nincs az oldalon formanyomtatvány amiről régebben beszéltek.

2016. aug. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

A hivatalos lámpaoltás után azt csinálsz amit akarsz.

Csak ne vegyék észre.


Szerintem nincs semmi "hitvesi" ágy, meg hasonló.

Nyilván van lány meg fiú részleg.

Te együtt vagy X vagy akár csak 1 fiúval.

Most akkor oda kerüljön egy 3. lány?


Ez esetben találták ki az albérletet. :)

2016. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és a barátnőmet úgy értettem hogy barát..bocsánat nem volt egyértelmű a megfogalmazásom :)
2016. aug. 22. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen jelezheted a jelentkezésnél az ilyesmi igényeidet, de általában nem tudják 100%-osan garantálni, hogy együtt lesztek.
2016. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!