Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 9. Év végén megbuktam olasz...

9. Év végén megbuktam olasz nyelvből és, hogy történik egy ilyen pótvizsga?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem az olasz tanáromat és azt mondta,hogy lesz írásbeli és szóbeli része is.

Milyen hosszúak lesznek?

Hány fő lesz a pótviszgán?

Az írásbelinél akik megbuktak olaszból azok velem együtt fogják írni egy teremben?

És az eredményt mikor tudom meg?

Válaszokat előre is köszönöm.


2016. aug. 22. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen jókor kezdesz el agyalni :'D Készülni nem akartál rá?


A pótvizsgán az írásbelit a többi bukott diákkal együtt írod, szóbelin vagy egyedül, vagy párosával hívnak majd be valószínűleg. A tanár az egész éves anyagból kérdezhet, de szerintem kb egy-két órával számolj, nem szokták nagyon elnyújtani. Az eredményt muszáj, hogy legkésőbb pár napon belül megtudd, mert kezdődik az új tanév, de sokszor már ott helyben megmondják (szóbeliknél). Én a helyedben azért készülgetnék rá, ha nem vagy túl penge olaszból, mert évet ismételni szívás. Sok sikert!

2016. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legkésőbb rá következő nap meg szokták mondani az

eredményt

2016. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Vélaszolo

Persze kèszülök rá már nyár eleje óta és köszönöm a választ.

A 2. Válaszolonak is köszönöm.

2016. aug. 22. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Az írásbeli 45(-60) perc, együtt írsz a többiekkel, a szóbeli, ahol 3 tanár lesz benn (legalábbis úgy szabályos) 10-15, és aznap vagy másnap megtudod az eredményt.
2016. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket :)
2016. aug. 23. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!