Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika érettségi?

Informatika érettségi?

Figyelt kérdés

Heló!

Informatikából szeretnék érettségizni, és nekem csak 2 évig volt még régen. Azt szeretném kérdezni hogy lehetséges-e egy 80% körüli vagy afölötti érettségit tenni 1 év tanulással középszinten, illetve hogy mit kellene ismernem ehhez gyakorlatból (programokra gondolok) illetve elméletből.

A válaszokat előre is köszönöm



2016. aug. 23. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen sikerülhet. Nézd meg az előző érettségiket. Én is infóból mentem még 3 éve, mert ez volt a legegyszerűbb és nem az infóval mentem továbbtanulni.

Offica csomagot kell tudnod, World, excel, Ppt, Access, és nekem weblapkészítést kompzer-el kellett, az egy rém egyszer program. Érettségi előtt 1 héttel elkezdtem gyakorolni. Szóbeli tételcímeket valószínűleg meg fogod kapni előtte, ki fogod tudni dolgozni.

Nekem 70% lett, de nem volt időm rá rendesen befelyezni, de nem is számított nekem, úgyhogy nem egy nagy dolog. Az időre még érdemes lenne gyakorolni szerintem.

2016. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges. Önállóan is biztos (csak úgy kell azért a szorgalom), de felkészítő tanárral láttam már fél év alatt is felkészülni valakit középszintre, úgyhogy menni fog. :)
2016. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!